Proje
Danışmanlık

Anasayfa » Proje & Danışmanlık

Elektrik Proje Danışmanlığında Çözüm Ortağınız

Elektrik Proje Danışmanlık hizmetleri veren firmamız; birçok farklı konuda ihtiyacınız olan tüm çözümleri sizlere başarılı bir şekilde sunmakta ve raporlayabilmektedir. Proje bünyesinde; finans, zaman, tasarım adımları gibi adımların olduğu oldukça geniş bir sürece yayılan bu danışmanlık hizmetinde müşteriler birçok farklı zorlu süreçten uzak tutulmakta ve ilgilenilmektedir. Elektrik Proje Danışmanlık hizmetleri kapsamında sunulacak tüm hizmetlerin sunulduğu, raporların hazırlandığı ve çalışmaların devam ettiği işlemler yapılabilmektedir. Böylece oluşturulan ve sizlere uygulanacak olan rapor teslimatlarının başarılı bir sonuca ulaşması mümkün olabilmektedir. Sizlerde başarılı bir şekilde rapor hazırlatmak istiyorsanız ve çalışmalarınızı hızlı bir şekilde sonuçlandırmak istiyorsanız; firmamızla bu konuda olduğu gibi her konuda çalışma yaptırabilirsiniz.

Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alan Elektrik Proje Danışmanlık hizmetimizi sizlerde kullanmak ve takip etmek istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. Güncel teknolojik gelişmelerin takipçisi genç ve dinamik kadromuz ile istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik projeler tasarlamaktayız.

Firmamız, tasarımını yaptığı projelerde ergonomiestetikverimliliksüreklilik ve güvenlik ilkeleri çerçevesinde sizlere en uygun projeleri üretmek hedefindedir.

Elektrik Proje Tasarım Danışmanlığı

Elektrik projelerinde yapılacak olan tasarım danışmanlıklarında verilecek hizmetlerin alt başlıklarında;

 • Konsept proje danışmanlığı,
 • Raporların hazırlanması,
 • Projelerin uluslararası standart ve yönergelere göre uygun olarak tasarlanıp tasarlanmadığını kontrol etmek,

gibi görevler tasarım danışmanlığı başlığı altında firmamız tarafından başarılı ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Elektrik Proje Uygulama Danışmanlığı

Elektrik projelerinde yapılacak olan uygulama danışmanlıklarında verilecek hizmetlerin alt başlıklarında;

 • İhale süreç danışmanlığı,
 • Projelerin yönetimi, tasarlanması ve oluşturulmasında yapılacak olan kontroller,
 • Sahada gerçekleşecek olan süreçlerin yönetimi ve kalite yönetimi ,

gibi görevler uygulama danışmanlığı bağlığı altında firmamız tarafından başarılı ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Elektrik Proje Danışmanlığında Projelendirme Kaç Aşamadan Oluşur?

Elektrik Proje Danışmanlık hizmetleri; toplamda 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar sırasıyla;

 1. Etüt-Öneri Raporu,
 2. Ön Proje,
 3. Kesin Proje,
 4. Uygulama Projesi,
 5. Son Durum Projesi,

gibi aşamalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde bu aşamalar hakkında bilgi almak istiyorsanız içeriğimizi daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bu aşamaları detaylı olarak açıklamak gerekirse;

Etüt-Öneri Raporu: Bu raporda genel olarak yapıların işletme fonksiyonlarını sağlayacak tüm sistemler başarılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Ön Proje: İşletme fonksiyonları başta olmak üzere projelere uygun olan dağıtım sistemlerinin gösterilmesi, panoların detaylı bir şekilde yerleşimi ve örnek tüm şemalar bu aşamada hazırlanmaktadır.

Kesin Proje: Sistemlerin uygun ortamda uygun şekil ve teknikler ile birlikte nasıl yapılacağını detaylı olarak anlatan açıklamalar, çizim ve teknik resimler ile birlikte gereken tüm şartnamelerin dosyalardan oluşmaktadır. Bu aşamada kesin marka bildirmek gibi bir şart bulunmamaktadır. Herhangi bir marka bildirimi yapılmaksızın, projeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama Projesi: Bu aşamada genel olarak yapım hesapları yapılmakta ve yapım çizimleri karşımıza gelmektedir. Bu projede üretici firmaların cihazlarının tipleri ve ölçü birimleri kullanılmaktadır. Seçilen cihazların yerleşimi ve kesin olarak boyutlandırılması bu aşamada mümkün olmaktadır.

Son Durum Projesi: Bu aşamada imalat ve montaj aşamaları tamamlanıp, işletme içerisine alınma aşamasına gelinmiş olmaktadır. Bu aşamada elektrik tesis işlemlerinin tamamen sonlanmış olduğu belirtilmektedir.

Elektrik Proje Danışmanlık gibi dilediğiniz danışmanlık hizmetlerinde, sizlere alanında uzman ve kaliteli hizmet sağlamakta olan personellerimiz başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca yukarıda yer almakta olan raporlar ve proje aşamaları birebir aynı olacak şekilde ilerletilmekte ve raporlarınız sizlere sunulmaktadır. Projelerinizde bizlerden alacağınız danışmanlık işlemleri sonrasında; danışmanlık çözümlerimiz sizleri büyük bir fırsat içerisine almış olacaktır. Raporlarımız uzman elektrikçilerimiz tarafından yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Sizlerde başarılı olmak ve sektörde önemli konumlara gelmek istiyorsanız; firmamızın engin çözümleri ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.