Elektrik Taahhüt

Anasayfa » Elektrik Taahhüt

Elektrik Taahhüt Hizmetlerimiz ;

Elektrik Taahhüt yapmakta olan firmalar, genel olarak bir yapıya ait elektrik projesinin çizilmesi, oluşturulması, yapılandırılması gibi görevlerde aktif olarak rol oynamaktadır. İşlemi yapmakta olan firma; elektrik alt yapısını oluşturmakta ve gerekli keşif işlemlerini sağlamaktadır. Başta elektrik panosu olmak üzere; aydınlatma tasarımlarının yapılması, yangın güvenlik sistemlerinin oluşturulmasında, yapıda yer alan otoparkların sistemlerinin oluşturulmasında, güvenlik önlemlerin alınması ve diğer teknolojik çözümlerin çalışmalarını yapmakta ve bunların devamlılığını sağlamaktadır. Bu yapılan işler basit gibi görünse de; hepsi birer üstün özen ve hizmet gösterilmesi gereken ince işçiliğe sahip ürünler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Elektrik Taahhüt işlemleri genel olarak alanında uzman firmalar tarafından verilmekte olan oldukça kaliteli sonuçların verilmesi gereken işlemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız sizlere oldukça farklı ürün yelpazesi imkanı sunacaktır.

Denge Elektrik Firması olarak yaptığımız elektrik taahhüt işlerinde geride memnun ve mutlu müşteriler bırakmak ilk hedeflerimizden olmuştur. Bu memnuniyeti sağlayabilmek için kendi alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız , fiyat politikamız, zamanında ve sorunsuz iş teslimimiz olsada, en büyük pay bizlere güvenerek elektrik taahhüt işlerinde bizi tercih eden müşterilerimizindir.

Elektrik taahhüt alanında faaliyetlerimiz ; fabrika , alışveriş merkezi , hastane, otel, toplu konut gibi kamu ve özel kurumlara ait iş yerlerinin Orta Gerilim, kuvvetli akım ve zayıf akım tesisatları anahtar teslimi yaparak sorunsuz bir şekilde teslim etmektir.

Orta Gerilim Sistemleri

Enerji müsaadesi alınması

G. Projelendirme, Onay,Takip ve tastdik işlemeleri

Yer altı ve Yer üstü kablo tranşe hizmetleri

Trafo merkezi kurulum ve montajı

Enerji nakil hattı yapılması

Kuvvetli Akım Tesisatları

Kuvvetli Akım Tesisatları

Aydınlatma ürünleri projelendirme ve uygulaması

Kuvvet pano ve tali panolar projelendirme ve uygulaması

Kuvvetli akım tesisatı projelendirme ve uygulaması

Genel , Temel ve İşletme topraklama uygulaması

Busbar ve Kanal Uygulaması

Paratoner Tesisatı

Zayıf Akım Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Data, Telefon ve Network Sistemleri

Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

CCTV Sistemleri

Elektrik Taahhüt Projesinde Çözüm Sunuyoruz!

Elektrik Taahhüt Proje işlemlerinde yukarıda yazan detaylara ek olarak ilgili firmanın; yangın algılama ve siren sistemlerin oluşturulması ile tasarlanması, seslendirme sistemlerinin planlanması, anons sistemlerinin planlanması, kartlı geçiş ya da retina ile geçiş sistemlerinin oluşturulması gibi hizmetlerin sağlanması gibi görevleri de bulunmaktadır. Bu işlemleri de yıllardır sektör içinde yer alan firmamız başarılı bir şekilde işlemleri tamamlamaktadır. Yapılacak olan Elektrik Taahhüt Proje tasarım ve işlemlerinde yapılacak olan tüm projeler anahtar teslim olacak şekilde yapılmakta ve müşterilere teslim edilmektedir. Alanında uzman, sektörde adını çokça duyurmuş olan firmamız yukarıda yazanlar başta olmak üzere dilediğiniz her türlü sistemi sizlere başarılı bir şekilde sunmaktadır. Kullanılan malzemelerin birinci sınıf olması nedeniyle de; uzun yıllar herhangi bir arızaya sebep vermeksizin sistemler aktif olarak çalışmış olacaktır. Firmamızı tercih eden ve Elektrik Taahhüt Proje işlemlerini tarafımıza yaptıran her müşterimize 7/24 bakım ve onarım gerçekleştirme sözü, kaliteli malzemelerin kullanacağı sözünü vermekteyiz. Böylece sektörde rakiplerimize göre oldukça ön planda olabilmekteyiz. Bugüne kadar yaptığımız her çalışmada ön planda olduğumuz firmamızı tercih ederek sizlerde mutlu müşterilerimiz arasına hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Firmamız elektrik enerjisi verilene kadar yapılabilecek her türlü işlemi yapacak ve sizleri her türlü konuda engin bilgisi ile yönlendirmiş olacaktır.

Hem inşaat sürecinde hem de yapıların sonradan ihtiyaç duyacağı işlemlerde yapmış olduğumuz Elektrik Taahhüt hizmetlerimizde oldukça fazla hizmet türü bulunmaktadır. Bu nedenle sizlerde başarılı bir şekilde hizmet almak istiyorsanız ve sektörün ihtiyacı olan malzemeler ile kaliteli hizmeti sağlamak istiyorsanız bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her binada ve her kurumda olması gereken zorunlu etkenlerden olan elektrik projeleri, uzman kadromuz tarafından başarılı ve sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Uzman bir ekipten, güvenilir bir ekipten ve yıllarını bu sektöre adamış ekiplerden yardım alarak yapacağınız bu işlemlerde mutlaka kimseye danışmadan önce uzman bir firmaya danışarak yönlendirme almanız gerekmektedir. Sektörün ihtiyacı olan tüm gereksinimleri karşılamakta olan firmamız, sizleri hem elektrik tesisatı hem elektrik projeleri hem de ilgi alanımıza giren tüm detaylar için oldukça kaliteli bir şekilde yönlendirecektir. Sizlerde çalışmalarınızı başarılı bir şekilde sergilemek ve çalışmalarınızı tamamlamak istiyorsanız firmamızın engin bilgisinden yararlanabilir ve çalışmalarınızı gerçekleştirebilirisiniz. Firmamız aynı zamanda müşterilerine; aydınlatma sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, otomasyon ile ilgili çözüm ve sistemler, kartlı geçiş hizmetleri, turnike güvenlikli sistemleri, uydu sistemlerini, telefon santral kurulumlarını, Elektrik Taahhüt işlerini ve projelerini sunabilmektedir. Sizlerde bu tür konular başta olmak üzere bu konulara benzer ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih ederseniz, oldukça başarılı ve kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.